Martina Horváthová

« Späť na zoznam


konateľ
gastro

Môj profil

Mám 24 rokov, som študentkou poistnej matematiky a štatistiky. Pracujem v poisťovni Kooperativa na matematickom oddelení, kde po škole nastupujem na trvalý pracovný úväzok. Popritom začínam podnikať v tom, čo milujem najviac na svete. Začala som otvorením malej prevádzky, ale vízie do budúcna sú oveľa väčšie. Chcela by som využiť v prospech svoj instagramovy účet s pečením a otvoriť tú najlepšiu cukráreň v Bratislave.

Úspech podľa mňa je

Myslím si, že úspech sa dá vnímať rôznymi spôsobmi. Pre mňa je úspešná osoba tá, ktorá sa nezastaví pri prvej ani piatej prekážke, ktorá využije nevýhodu vo svoj prospech a ktorá vytiahne svoju prácu na vrchol čestnými výsledkami a nie potopenín súpera.

Moja najväčšia motivácia

Každý splnený malý cieľ ma motivuje k dosiahnutiu úplnej nezávislosti od ostatných a užívaniu si života naplno.

Moje najväčšie životné poučenie

Kto druhému jamu kope sám do nej padá. Jednoducho vysvetlené, musela som prejsť životnými skúškami, aby som pochopila, že byť druhý, ale čestne je oveľa väčšie víťazstvo ako byť prvý podvodom.

Moje najväčšie životné prekážky

V živote nastane veľa situácii, ktoré sa zdajú nevyriešiteľné. Treba si uvedomiť, že 95% z nich sa zvládnuť dá a dokonca mnoho z nich ti prinesie úplne nový smer, ktorý by si pri ľahkej ceste ani len nevidel.

Moja aktuálna výzva

Moja aktuálna výzva je dopísať diplomovku a úspešne ukončiť inžinierske štúdium v čase, kedy podnikám a popritom pracujem na polovičný úväzok v oblasti, ktorú študujem. Myslím, že dosť veľká výzva. ????

Moje odporúčania na úspech

Buď sám sebou, sleduj svet, uč sa (hlavne tomu, čo ťa naozaj baví), obklopuj sa správnymi ľudmi a maj otvorenú myseľ.

« Späť na zoznam