Patrícia Vitteková

« Späť na zoznam


podnikateľka, influencerka
Vittek camp

Môj profil

patriciavittek_official

Úspech podľa mňa je

Odmena za sny, ktorým veríš možno iba ty, no vidíš ich tak jasne, že ťa nezastaví nič a nikto pred tým, ako by ich zmenil na realitu.

Moja najväčšia motivácia

Deti, moja vlastná vnútorná spokojnosť a krajšia budúcnosť.

Moje najväčšie životné poučenie

Jediný človek, čo môže niečo v mojom živote zmeniť, dokázať, urobiť som ja sama.

Moje najväčšie životné prekážky

Tých bolo, je a možno ešte bude veľa, no aj to je vlastne hypotetická otázka. Čo je pre niekoho veľa, môže pre iného znamenať banalitu. To, čo som sa naučila v živote, vzťahoch a biznise je v prvom rade dôverovať procesu. Naučiť sa v tých najstresovejších situáciách sa na pár sekúnd zastaviť, predýchať, jasne si určiť prečo som tam kde som, čo ma na tom vyhodilo z cesty a čo najhoršie sa môže stať. No a potom namiesto paniky a opúšťania sa pokúsiť nájsť riešenia, odpovede, cestu. Vieš, keď niekam ideš, ža čímkoľvek a niekto ti nahádže horu kameňov pred nohy, vždy sa môžeš rozhodnúť či sa otočíš, začneš sa ľutovať, alebo sa pozrieš hore, vieš že to bude ťažké, že to aj potrvá, ale prekonáš strach, vyštveráš sa hore a ideš ďalej.

Moja aktuálna výzva

Pokračovať ďalej, z našej firmy vybudovať najväčšiu vo svojom obore, pokúsiť sa deti naviesť a motivovať na tu najlepšiu cestu pre ich budúcnosť, ako v našej futbalovej škole tak doma. Dokončiť knihu a album po veľa rokoch a mať sa tak nezávisle, že na ďalšie otázky budem môcť odpovedať včas a niekde s výhľadom na oceán.

Moje odporúčania na úspech

Nebáť sa fantázie a veriť, že všetko na ceste za čímkoľvek je proces. Úspech je až záverečný potlesk Vašej vlastnej odvahy.

« Späť na zoznam