Eva Martinovičová

« Späť na zoznam


koučka, terapeutka a lektorka
EdWell s.r.o.

Môj profil

Po práci v lekárni ako farmaceutka a pätnástich rokoch na manažérskych pozíciách v korporáciách, som sa odhodlala naplniť si sen a začala som sa vzdelávať v koučingu a alternatívnych terapiách. Hľadala som odpovede na otázky na mnohých výcvikoch a kurzoch. Vďaka tomu teraz pomáham ľuďom rôznymi spôsobmi, od tréningov manažérskych a mäkkých zručností, cez koučing až k theta terapii. Spolupracujem s médiami ako odborník na komunikáciu.
Písanie dlhých textov je mojim koníčkom. Som autorkou kníh Na sociálnej sieti a Krehký vzťah.

Viac o mne a mojej práci nájdete na www.edwell.sk

Úspech podľa mňa je

Uznanie iných ma poteší. No pre mňa je úspechom pocit zadosťučinenia, ktoré cítim pri každom klientovi, ktorému pomôžem nájsť jeho vlastné riešenie, aj na každom tréningu a workshope, keď vidím v očiach účastníkov AHA efekt.

Moja najväčšia motivácia

Klienti, ktorým som pomohla zmeniť ich životy. Tým, že im pomáham, pomáham aj sebe.

Moje najväčšie životné poučenie

Zbytočne nepremýšľať o minulosti a budúcnosti, žiť TU a TERAZ. S trpezlivosťou a pokorou pristupovať k ľuďom, k prírode aj k svetu.

Moje najväčšie životné prekážky

Najväčšou prekážkou som sama sebe. Občas mi je najväčším nepriateľom môj mozog, ktorý sa snaží presvedčiť srdce. To sa našťastie nenechá zmanipulovať a zakričí: Haló, tu som, chcem byť s hlavou v rovnováhe.

Moja aktuálna výzva

Nezastať, stále kráčať smerom k širšiemu poznaniu a hlbšiemu pochopeniu. Učiť sa, aby som lepšie učila, pokračovať v alternatívnych terapiách, aby som liečila, kontinuálne sa rozvíjať ako koučka, aby som dobre koučovala.

Moje odporúčania na úspech

Všetko, čo si vo Vašom živote viete predstaviť, sa môže udiať. Bez prekážok a občasných pádov to nejde, ale prekážky sú na to, aby sa prekonávali. Podstatné je mať v hlave plán a v srdci túžbu. A ešte odhodlanie, odvahu, trpezlivosť a výdrž.

« Späť na zoznam