Tomáš Bezdeda

« Späť na zoznam


Spevák
Kultúra

Môj profil

Teraz neviem z ktorej strany,...to mal byť fóór ;-) vtip, niekedy nevyjde, ale ludia sa aj tak zasmeju zo solidarity, ale kludne sa nemusite smiat a tuto otazku necham na Vás :-)

Úspech podľa mňa je

Že môžem robiť to čo ma baví a nie len robiť ako aj svoje hobby, ale sa tým aj živiť. To ma robí šťastnejším a pozitívnym pri pohľade na iné veci v živote, ktoré sú okolo mňa.

Moja najväčšia motivácia

Momentálne je moja najväčia motivácia dokončiť a nahrať svoj štvrtý album,...a určite bola aj veľká motivácia dokončiť vysokú školu aj napriek tomu, že som musel opakovať tretí ročník. Všetko je to vec priorít a dá sa všetko, je to len ako si to nastavýme v hlave, ...to ako to dopadne je už iná vec, niekedy tá cesta k tomu je krajšia ako samotný cieľ.

Moje najväčšie životné poučenie

Hmmm ani neviem, stále sa učím na vlastných chybách, ale to je dobre. Len blbec sa z nich nepoučí.

Moje najväčšie životné prekážky

No myslím že teraz jednu všetci spoločne prežívame a určite nie je ľahké sa s tým pre niekoho psychicky vysporiadať a zobrať realitu aká je, ale verím že čoskoro túto prekážku zvládneme a zoberieme si z nej obrovské ponaučenie a pokoru, ktorú nikdy nesmieme stratiť. Ale ak mám byť osobný, tak to zdravie je naozaj veľmi dôležité a pre mňa boli prekážky zranenia pri športe, znie tak asi divne možno, ale to bolo veľmi ťažke vždy zase začať a od znova. Či už platničky, alebo predný krížny väz v kolene,...keď je zdravie máme všetko.

Moja aktuálna výzva

Nahrať svoj štvrtý album a určite rodina, ale láska je neviditelná a može nás prepadnúť z každej strany, tak verim že to čoskoro príde.

Moje odporúčania na úspech

Neviem či nejaké sú,...určite sa aspoň o to pokúsiť čo v živote chceme robiť, žiadne výhovorky, len to skúsiť, aby si človek potom nebuchal hlavu že to neskúsil.

« Späť na zoznam