Soňa Skoncová

« Späť na zoznam


moderátorka TV JOJ, modelka, podnikateľka
televízia,sociálne siete,modeling, KUKU s.r.o. online obchod www.ilovekuku.com

Môj profil

Soňa Skoncová
moderátorka TV JOJ, modelka, CEO www.ilovekuku.com

Úspech podľa mňa je

Keď robíte v živote to čo milujete a čo vás napĺňa

Moja najväčšia motivácia

Predovšetkým som milovníčkou života, ktorá miluje svoju rodinu a blízkych, svojho psíka, slnko, úsmev, svoju prácu, módu, cestovanie, Los Angeles, tanec, hudbu, knihy, pláže a vodu. Svoj život sa snažím naplniť vecami ,ktoré má motivujú každý jeden deň 365 dní v roku.

Moje najväčšie životné poučenie

“Niektorí ľudia snívajú o úspechu, zatiaľ čo iní ráno vstávajú a tvrdo na ňom pracujú.”
dovolím si absolútne súhlasiť s týmto citátom, ktorým sa riadim po celý život. V živote som nedostala nič zadarmo, idem si za svojim cieľom, nebojím sa mať veľké a odvážne sny. Pracujem na tom, aby som každým dňom napredovala. Všetko po čom túžim, o čom snívam a chcem dosiahnuť sa mi plní. Niekedy ani neviem ako a proste sa to stane. Verím tomu tak silno a veľmi, že svoj život plním snami, a myšlienkami len na dobré veci a ono to funguje. Často sa mi to stáva len v maličkostiach, že na niečo myslím a jednoducho si to privolám. Nezabudnite snívať! Snívajte, pretože nikdy neviete kedy tá vaša továreň na sny spustí výrobu!

Moje najväčšie životné prekážky

Ma paradoxne vždu posúvajú vpred. Bez sklamaní a prekážok,by som dnes nebola tam kde som .

Moja aktuálna výzva

Stále napredovať. Robiť veci, ktoré majú v živote zmysel. Od svojich 15 rokov cestujem a neplánujem s tým len tak ľahko skončiť. Cestovanie má pre mňa hlboký význam. Každá jedna krajina a kultúra v ktorej som mala možnosť žiť, mi otvorila oči a srdce. Chcem byť dobrá v tom čo robím , pretože to robím s láskou a s nadšením.

Moje odporúčania na úspech

Všetko je možné, dosiahnuť nemožné trvá len o čosi dlhšie :) Bude to ťažké,ale stojí to za to!

« Späť na zoznam