Petra Marko

« Späť na zoznam


CEO
ExtravaDansa - worldwide event entertainment

Môj profil

Ing. Petra Marko, CEO ExtravaDansa - worldwide event entertainment s firmami vo Viedni, Prahe, Lisabone, Bratislave a HongKongu

Ambasádorka Podnikateliek Slovenska, Mentorka začínajúcich podnikateľov, podnikám od svojich 19 rokov (2002), založila som organizáciu na pomoc ľuďom zrealizovať ich dreamjob - PetraMarkoSupport.com (online od jula 2015).

Úspech podľa mňa je

Robiť to čo milujete.

Moja najväčšia motivácia

Sloboda realizácie sa, vytváranie pracovných miest ktoré ľudí napĺňajú a sú svojou náplňou netradičné.

Moje najväčšie životné poučenie

Každý človek bude vždy fokusovaný iba na jeho blahobyt. Počítaj s tým a nebuď prekvapený, že nie vždy reaguje ako by si chcel. Keď sa dokážeš vcítiť do druhých, máš v rukách veľmi silný nástroj.

Moje najväčšie životné prekážky

Nič nezdolatelné. Asi by som sem uviedla to, že som sa narodila na Slovensku a nie v Amerike trebars :), ale to môže byť na druhej strane výhoda. Podstatné toziž nie je miesto, ale jazyk. Keď angličtinu (a čím viac iných tým lepšie) ovládaš profesionálne, je to, že si lokalizovaný na menšom trhu naopak výhodou. Bez jazyku však dieru do sveta nespravíš. Môžem niekedy rozvinúť prečo :)

Moja aktuálna výzva

Vyrobiť z ExtravaDansa Cirque du Solelil, ktorý bol tento rok predaný Čínsko-Americkým investorom za 1,5 biliardy dolárov. Cirque zamestnáva 5000 ľudí - nádhera.

Moje odporúčania na úspech

Ver si, pracuj (nie len snívaj a maj nápady - REALIZUJ ICH) a VYDRŽ, bude to ťažké.

« Späť na zoznam