Paulína Orinčáková

« Späť na zoznam


Tanečník
Ladylicious/tanec

Môj profil

Urcite spontanna,aktivna, milujuca ❤️Milujem dni ked si myslite,ze mate teleport.

Úspech podľa mňa je

Čo je uspech .definicia samým sebou sa určite odlišuje s časovou zmenou našho života ,pribudajucimi rokmi a osobnostou .pre niekoho je uspechom nieco megalomanské, preniekoho šťastný život - partner,zdravé deti.no kazdopadne vo vseobecnosti je uspechom moment ked dosiahneme to za cim ideme,to co si myslime ze nezvladneme,to co zvladneme a dosiahneme,uspechom je keď sa nevzdávame.

Moja najväčšia motivácia

Mojou najväčšou motivaciou zotrvavat v mojom umeleckom, tanečnom svete je laska k pocitu ked tancujem ,laska k pocitu na stagi...uspech v podobe najlepsej skupiny na slovenskom trhu do ktorej som sa dostala. Ďalšou motiváciou je určite cestovanie.Vďaka tancu mám zážitky,ktoré by som nikdy nezažila.

Moje najväčšie životné poučenie

Neodovzdavat sa ludom celym svojim telom a srdcom a zabudat ci davat na druhu kolaj svoje tuzby ,priority ,ciele,povinnosti .

Moje najväčšie životné prekážky

Moje okolie a rodina ma vzdy podporovali v tom co robim v tom co chcem robit ,pocas skoly mi pomahali ...nemyslim si ze mozem hovorit o nejakych zivotnych prekazkach ..moje prekazky su teraz dialka dochadzat za touto pracou ,kedze moj priatel ktory ma najviac podporuje,moja rodina moja cinnost v rodinnom podniku je na druhej strane Slovenska.Dochadzanie do Bratislavy z Tatier je moja prekazka.No nebrani mi to v tom co robim .preco ? Milujem to

Moja aktuálna výzva

Neuspokojivať sa a Stále sa zlepšovať!

Moje odporúčania na úspech

Nebyť lenivý,nevypustit ani jeden deň,vediet čo chcem .Používajte slová presne, neberte si nič osobne,nevytvárajte si nijaké domnienky,robte vždy všetko najlepšie ako viete,buďte pochybovačný ale počúvajte.makajte

« Späť na zoznam