Martin Harich

« Späť na zoznam


spevák, skladateľ, moderátor
TV Óčko, Harix

Môj profil

Úspech podľa mňa je

Podľa mňa si každý človek túto métu určuje sám. ...zasvätiť svoj život tomu, čo ťa napĺňa, ideálne byť pritom šťastný, zabezpečiť svojich blízkych a pravidelne tým, čo robí šťastným mňa vyčariť úsmev aj na iných tvárach.

Moja najväčšia motivácia

Láska, ktorú cítim, príroda, ktorú milujem, sloboda, ktorú si chcem stále vychutnávať plnými dúškami, ľudia, ktorí ma vždy kamsi posunú a túžba robiť veci lepšie a lepšie...

Moje najväčšie životné poučenie

Púť do Santiago de Compostella, starší majú väčšinou pravdu, riadiť sa srdcom a rozumom zároveň, moje vlastné chyby :)

Moje najväčšie životné prekážky

Je a bolo ich veľa, ale žiadna mi v konečnom dôsledku neprekážala. Skôr naopak. Každá ma posunula ma ďalej.

Moja aktuálna výzva

Mám osobné výzvy a taktiež také všeobecnejšie - vačšie. Medzi tie váčšie patrí fakt, že som Slovák - chlapec z pod Tatier - a som na to hrdý. Prijal by som si aby sme si ako národ viac vážili svoju históriu, kultúru a celkovo sami seba. Sem tam mi príde, že je lepšie všetko cudzie, len nie to naše - slovenské. Medzi tie osobnejšie patrí napríklad moja vášeň k cestovaniu. Nefajčím, nepijem, nedrogujem, nefetujem, tak cestujem :) To ma neskutočne napĺňa... Zároveň je to aj moja inšpirácia.

Moje odporúčania na úspech

Jednoznačne sa nevzdať. Je to možno trochu "klišé" veta, ktorú už vyslovilo mnoho ľudí, ale sám si ju niekoľko krát týždenne v duchu opakujem. Ten pravý úspech je vždy drina. Vždy, vždy, vždy! Hore-dolu, hore-dolu... Človek by sa nemal nikdy vzdať svojho sna a robiť to, čo ho baví. Úspech sa vždy dostaví. Možno neskôr, ale o to intenzívnejšie.

« Späť na zoznam