Dominika Mirgová

« Späť na zoznam


speváčka
hudba

Môj profil

Odmalička som vedela, čím chcem byť. Dostala som zhora dar, ktorý som chcela rozvíjať a som šťastná, že sa môžem živiť tým, čo je pre mňa zároveň najväčšou vášňou. Hudbu milujem, milujem tanec, milujem ľudí a naučila som sa chodiť aj v organizačných a biznisových súčastiach mojej práce. Napriek tomu, že mám za sebou veľa úspechov, ešte som nedosiahla všetko, čo som si zaumienila. Pri plnení mojich cieľov a snov mi pomáha moja rodina, ktorá mi je oporou a drží ma vždy pri zemi a vďaka nej som, aká som. Na ostatné mám svoj tím, ktorý je extrémne dôležitý pri tom, čo robím. Obklopujem sa ľuďmi, ktorým verím a to je základ každého úspechu.

Úspech podľa mňa je

Dosiahnutie prvých reálnych výsledkov, alebo cieľov, ktoré si človek určí. Úspech je pozitívna spätná väzba od ľudí, ktorí sú v prípade mojej kariéry kľúčoví. To, čo robím, robím pre seba, pre svoju vnútornú potrebu vyjadrovať sa hudbou, ale nemalo by to význam, keby na to nikto nereagoval. Úspech je, keď sa ľudia s mojou tvorbou stotožnia, nájdu sa v nej, nájdu v nej aj svoje pocity, prípadne im pomôže nejaké zložité obdobie života prekonať. Povzbudí ich.

Moja najväčšia motivácia

Asi ja sama. Cítim, keď je niečo urobené len na polovicu a robím maximum preto, aby som to nabudúce dala lepšie. Teším sa z aktuálnych úspechov, ale zároveň si kladiem latku zakaždým o kúsok vyššie.

Moje najväčšie životné poučenie

Dôveruj, ale preveruj.

Moje najväčšie životné prekážky

Možno moja nerozhodnosť. Niekedy mi trvá dlhšie, kým sa rozhodnem a nie vždy je to dobré.

Moja aktuálna výzva

Priniesť fanúšikom album, ktorý bude lepší, ako ten predošlý. Už teraz viem, že to bude ťažké, sme asi v polovici procesu, no stále mám pocit, že tam nie je úplne to, čo by som chcela, ale nikam sa neponáhľam. Chcem byť s ním maximálne spokojná.

Moje odporúčania na úspech

Pokora. Veľké ego nikoho nikam nedostalo. Poctivá robota, úcta k skúsenejším a úprimnosť - k sebe, k fanúšikom. Neriešiť negatívne veci, neriešiť nikoho iného, zaoberať sa sebou a svojou prácou.

« Späť na zoznam