Jana Centárová

« Späť na zoznam


Majitel event agentúra
ALFA agency s.r.o.

Môj profil

Volám sa Ing. Jana Centárová. Podnikám 2 roky v oblasti eventov. V roku 2018 som robila prvú akciu na TN hrade, ktorá bola zameraná na rodiny a deti. Návštevnosť bola 2800 ľudí. Po dvoch rokoch spolupráce s TN hradom sme uzavreli dohodu,že bude naša agentúra počas celého roka zastrešovať veľké hromadné podujatia na hrade.( Bohužial korona) Okrem toho sme sputili velké 2 celoslovenské projekty. ( Bohužial korona) Popri práci sa venujem štúdiu na treťom stupni VŠ na EUBE. Som v druhom ročníku.

Úspech podľa mňa je

Ráno vstať a tešiť sa na každý nový deň. Mať zdravú rodinu a priatelov. Mať prácu, ktorá nás baví.

Moja najväčšia motivácia

Moja najväčšia motivácia je moja rodina, hlavne moj synovac, ktorý je ako môj syn. Je to zároveň moj najlepší životný učitel. Verí vo mňa a ja ho nechcem nikdy sklamať. Chcem byť pre neho ten človek ,akým ma vidí jeho detskými očami. Vždy budem pre neho robiť všetko, čo bude v mojich silách.

Moje najväčšie životné poučenie

Moje životné poučenie bolo v priateloch, ktorým som verila a v ťažkých chvíľach ma opustili. Naučila som sa spoliehať vždy naozaj len sama na seba.

Moje najväčšie životné prekážky

Nedôvera voči ľuďom. Bohužiaľ rozdvojiť sa neviem, čo je naozaj ďalšia veľká prekážka :D

Moja aktuálna výzva

Zvládnuť jeden veľký projekt, ktorý je ale bohužial pozastavený vzhľadom na aktuálnu situáciu.

Moje odporúčania na úspech

Nikdy sa nevzdávať, nie je to len klasická fráza ale naozaj na tom niečo bude. Veľa krát sa mi moje plány nesplnili, prípadne dopadli zle, časom som ale zistila, že všetko je tak ako má byť. Som rada za každé sklamanie a prehru, lebo bez toho by som s anikdy nikde neposunula.
Odporúčanie č. 2
Teš sa na svoje problémy ! :) Aj keď nevládzeš a myslíš si, že sa tá situácia nedá vyriešiť, nikdy tá situáciaresp. ten problém nebude trvať navždy. Svet je predsa v neustálom pohybe :))))

« Späť na zoznam